Filmy relacja ojciec-córka, homoseksualizm, homoseksualny pocałunek

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja ojciec-córka, homoseksualizm, homoseksualny pocałunek. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Jane (Gina Rodriguez) całe życie była wychowywana w duchu czystości przedmałżeńskiej. Tym sposobem ciągle pozostaje dziewicą, mimo że pokus ze strony jej chłopaka nie brakuje. Dlatego rodzina z ogromnym zdziwieniem przyjmuje do wiadomości, że dziewczyna zaszła w ciążę, która jest wynikiem nieszczęsnej pomyłki dokonanej w gabinecie ginekologicznym. Jane musi zadecydować o losach nienarodzonego dziecka, gdyż została zapłodniona nasieniem bogatego męża pięknej modliszki, dla którego to ostatnia szansa zostania ojcem, ponieważ ma on za sobą wyniszczającą chemioterapię.
Dwóch młodych ludzi wyrusza w podróż do Nowego Jorku na koncert swojej idolki Stevie Nicks.


Nimfomanka kontynuuje swoją opowieść, która staje się coraz bardziej brutalna i perwersyjna.
Czarna Dalia to opowieść o obsesyjnej miłości, pożądaniu i korupcji oparta na prawdziwej i do dziś nierozwiązanej historii brutalnego morderstwa Elizabeth Shore, początkującej hollywoodzkiej gwiazdki filmowej, która wstrząsnęła Ameryką. Zbrodnia ta była tak makabryczna, że zdjęcia ofiary nigdy nie zostały pokazane publicznie…

Wybory

6,4
Jest jeden powód, dla którego prymuska Tracy Flick (Reese Witherspoon) zdecydowała się kandydować na prezydenta szkolnego samorządu: musi mieć wszystkie nagrody i wyróżnienia, jakie znajdują się w jej zasięgu. Ma jednak pecha, bowiem jej wychowawca Jim McAllister (Matthew Broderick) przejrzał ją na wylot i do startu w wyborach namawia szkolnego gwiazdora fudbolu Paula Metzlera. Wyprowadzona z równowagi Tracy niszczy plakaty swego przeciwnika, a wychowawca jest pewien swego sukcesu. Czyżby zapomniał, że ma do czynienia z upartą Tracy, która łatwo sie nie podda...
Obraz ukazuje historię kobiecej kapeli rockowej The Runaways. Grupa powstała z inicjatywy perkusistki Sandy West i gitarzystek Joan Jett oraz Lity Ford w roku 1975. Wokalistką została Currie. Wkrótce muzykalnymi dziewczętami zainteresował się menedżer Kim Fowley, który wylansował zespół bazując na niezwykłym jak na owe czasu wizerunku rockmanek odzianych w bieliznę i skórę. W krótkiej lecz burzliwej karierze panie z The Runaways doczekały się przebojów takich, jak "Cherry Bomb", "Queens of Noise" czy "Born to Be Bad". Zespół zakończył działalność w roku 1979. Cheri Currie dołączyła do zespołu gdy miała zaledwie 15 lat - tyle samo, co dziś Dakota Fanning. Wokalistka eksperymentowała z narkotykami i nie stroniła od zakrapianych imprez.
Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…